Rulluisu MM 2008 - 3. päev, tulemused

Naisjuunioride 500 meetri sprint - finaal
1. So Yeong Shin - Lõuna-Korea
2. Mariah Richardson - USA
3. Erin jackson - USA

Meesjuunioride 500 meetri sprint - finaal
1. Pedro Causil - Kolumbia
2. Sebastian Arce - Kolumbia
3. Elton de Souza - Prantsusmaa

Naiste 1000 meetrit - finaal
1. Sara Sayasane - USA
2. Brittany Bowe - USA
3. Jin Seom Lim - Lõuna-Korea


Meeste 1000 meetrit - finaal
1. Jorge Cifuentes - Kolumbia
2. Alexis Contin - Prantsusmaa
3. Joshua Wood - USA

Naisjuunioride 3000 meetri teatesõit - finaal
1. Lõuna-Korea
2. Kolumbia
3. Itaalia

Meesjuunioride 3000 meetri teatesõit - finaal
1. Kolumbia
2. Itaalia
3. Taiwan

Naiste 3000 meetri teatesõit - finaal
1. USA
2. Saksamaa
3. Argentiina

Meeste 3000 meetri teatesõit - finaal
1. Itaalia
2. USA
3. Lõuna-Korea
Lisatud: 06.09.2008 22:14

Rulluisu MM 2008 - 2. päev, tulemused

Rekordid ei jäänud uuendamata ka täna ning üks kes selle eest hoolt kandis oli jällegi ameeriklanna Brittany Bowe, kes naiste 500 meetri sprindi poolfinaalis seadis uueks maailmarekordiks numbrid 43.463 (eelmine rekord aastast 1987, püstitatud itaalanna Simona de Cesaris'e poolt, 44.404), finaalis tal enam nii hästi ei läinud ning pidi leppima "tagasihoidliku" 3. kohaga. See oli talle juba teine maailmarekord sellel MM'il. Lisaks on tal võimalus oma nimele saada ka kolmas maailmarekord, oma lemmikdistantsil 1000 meetris.

Teine USA sportlane kellelt samuti palju oodati, 22-aastane Joey Mantia vaevleb gripi küüsis ning eelmise MM'i edu seni seetõttu korrata ta pole suutnud.

Maailmarekord sündis veel ka naiste 15 000 meetri elimineerimisega sõidus kus Woo Sook Hyo Lõuna-Koreast läbis distantsi ajaga 24:46.109.

Tulemused:

Naisjuunioride 10 000 meetrit finaal
1. Luisa Agudelo - Kolumbia 16 p
2. Rommy Munoz - Kolumbia 13 p
3. Mareike Thum - Saksamaa 12 p

Meesjuunioride 10 000 meetrit finaal
1. Riccardo Bugari - Itaalia 19 p
2. Ki Dong Kwak - Lõuna-Korea 19 p
3. Bart Swings - Belgia 18 p

Naiste 15 000 meetrit elimineerimisega finaal
1. WooSookHyo - Lõuna-Korea 24:46.109
2. Nicole Begg - Uus-Meremaa
3. Silvina Posada - Argentiina

Meeste 15 000 meetri elimineerimisega finaal
1. Alexis Contin - Prantsusmaa
2. Fabio Francolini - Itaalia
3. Matteo Amabili - Itaalia

Naisjuunioride 1000 meetri finaal
1. So Yeong Shin - Lõuna-Korea
2. An Yi Seul - Lõuna-Korea
3. Francesca Bettrone - Itaalia

Meesjuunioride 1000 meetri finaal
1. Sebastian Arce - Kolumbia
2. Pedro Causil - Kolumbia
3. Bart Swings - Belgia

Naiste 500 meetri sprindi finaal
1. Jercy Puello - Kolumbia
2. Sara Sayasane - USA
3. Brittany Bowe - USA

Meeste 500 meetri sprindi finaal
1. Andres Muñóz - Kolumbia
2. Nicolas Pelloquin - Prantsusmaa
3. Kalon Dobbin - Uus-Meremaa
Lisatud: 05.09.2008 20:44

Rulluisu MM 2008 - tulemused

Tulemused:

7. päev - 12. september
6. päev - 10. september
5. päev - 9. september
4. päev - 8. september
3. päev - 6. september
2. päev - 5. september
1. päev - 4. september

Medalitabel:

Lõplik (7. päeva järel)

RiikKuldHõbePronksKokku
1.Kolumbia1511733
2.Lõuna-Korea95620
3.USA77519
4.Itaalia671023
5.Belgia32510
6.Prantsusmaa2327
7.Uus-Meremaa2215
8.Saksamaa1337
9.Taiwan1023
10.Austraalia1001
11.Argentiina0347
12.Hispaania0112
13.Venezuela0112
14.Hiina0101
Lisatud: 05.09.2008 18:37

Rulluisu MM 2008 - 1. päev, tulemused

Esimene päev MM'il läbi ja esimesed medalidki jagatud. Püstitati ka kolm maailmarekordit. Naiste 300 meetri ajasõidu kvalifikatsioonis püstitas ameeriklanna Brittany Bowe 26.793 uue maailmarekordi (eelmine rekord aastast 1987, püstitatud itaalanna Simona de Cesaris poolt 26.986), nagu näitas lõppvõistlus polnud see veel kõik mida ta suutis ning finaalis uuendas ta veelgi juba oma nimele kuulunud maailmarekordit ning uueks tipptulemuseks 26.611, maailmarekordi suutsid alistada ka veel järgmised kaks võistlejat.

Maailmarekord püsitati veel ka meeste 10 000 meetri elimineerimisega punktisõidus, kus kolumbialane Nelson Garzon kes lõpetas võistluse kiireima ajaga, püstitas sellega uue maailmarekordi, võiduks selleks siiski ei piisanud, sest punktidega suutsid teda edestada Yann Guyader Prantsusmaalt ja Patxi Peula Hispaaniast, maailmarekordimehele seega kolmas koht.

Tulemused:

Naisjuuniorid 15 000 meetrit elimineerimisega - finaal
1. Mareike Thum - Saksamaa
2. Briana Kramer - USA
3. Francesca Lollobrigida - Itaalia

Meesjuuniorid 15 000 meetrit elimineerimisega - finaal
1. Bart Swings - Belgia
2. Riccardo Bugari - Itaalia
3. Daniel Zapata - Kolumbia

Naised 10 000 meetrit punktid/elimineerimine - finaal
1. Hye Sook Woo - Lõuna-Korea 16 p
2. Nicole Begg - Uus-Meremaa 13 p
3. Hye Mi kim - Lõuna-Korea 12 p

Mehed 10 000 meetrit punktid/elimineerimisega - finaal
1. Yann Guyader - Prantsusmaa 14 p
2. Patxi Peula - Hispaania 11 p
3. Nelson Garzon - Kolumbia 7 p

Naisjuuniorid 300 meetrit ajasõit - finaal
1. Carolina Magaña - Kolumbia 27.123
2. So Yeong Shin - Lõuna-Korea 27.165
3. Yi Seul An - Lõuna-Korea 27.501

Naised 300 meetrit ajasõit - finaal
1. Brittany Bowe - USA 26.611
2. Sara Sayasane - USA 26.667
3. Jercy Puello - Kolumbia 26.706

Mehed 300 meetrit ajasõit - finaal
1. Kalon Dobbin - Uus-Meremaa 24.739
2. Kyung Tae Kang - Lõuna-Korea 24.934
3. Wouter Hebbrecht - Belgia 24.960
Lisatud: 04.09.2008 22:18
Leheküljed: 1 2 3 4