Rulluisu MM 2008 - 4. päev, tulemused

Naisjuunioride 200 meetri ajasõit - finaal
1. Giulia Bongiorno - Itaalia 18.875
2. Victoria Rodriguez - Argentiina 18.928
3. Mariah Richardson - USA 19.448

Meesjuunioride 200 meetri ajasõit - finaal
1. Daniel Greig - Austraalia 17.190
2. Pedro Causil - Kolumbia 17.419
3. Sebastian Arce - Kolumbia 17.451

Naiste 200 meetri ajasõit - finaal
1. Jennifer Caicedo - Kolumbia 18.449
2. Jercy Puello - Kolumbia 18.683
3. Nicoletta Falcone - Itaalia 18.707

Meeste 200 meetri ajasõit - finaal
1. Gregorio Duggento - Itaalia 16.772
2. Juan Jardine - Venezuela 16.821
3. Wouter Hebbrecht - Belgia 16.930

Naisjuunioride 10 000 meetri punktisõit - finaal
1. Seul Lee - Lõuna-Korea 17 p
2. Mareike Thum - Saksamaa 10 p
3. Giuliana de Blasio - Itaalia 9 p

Meesjuunioride 10 000 meetri punktisõit - finaal
1. Bart Swings - Belgia 20 p
2. Riccardo Bugari - Itaalia 12 p
3. Jorge Fernandez - Hispaania 10 p

Naiste 20 000 meetrit elimineerimisega - finaal
1. Carolina Upegui - Kolumbia
2. Liana Holgiun - Kolumbia
3. Silvina Posada - Argentiina

Meeste 20 000 meetrit elimineerimisega - finaal
1. Joey Mantia - USA
2. Francesco Zangarini - Itaalia
3. Yann Guyader - Prantsusmaa
Lisatud: 08.09.2008 21:51

Rulluisu MM 2008 - 4. päev, ajakava

8. septembri ajakava

Tänasel päeval liigutakse Moreda track'ilt Las Mestas circuit'ile, kus peetakse ka kahel järgneval päeval võistlused. Ehk lühirajalt pikale ringile.

11:00
Naisjuunioride 200 meetri ajasõit - kvalifiatsioon
Meesjuunioride 200 meetri ajasõit - kvalifiatsioon
Naiste 200 meetri ajasõit - kvalifiatsioon
Meeste 200 meetri ajasõit - kvalifiatsioon

18:00
Naisjuunioride 200 meetri ajasõit - finaal

18:20
Meesjuunioride 200 meetri ajasõit - finaal

18:40
Naiste 200 meetri ajasõit - finaal

19:00
Meeste 200 meetri ajasõit - finaal

20:00
Naisjuunioride 10 000 meetri punktisõit - finaal

20:30
Meesjuunioride 10 000 meetri punktisõit - finaal

21:00
Naiste 20 000 meetri punktisõit - finaal

21:40
Meeste 20 000 meetri punktisõit - finaal
Lisatud: 08.09.2008 07:34

Rulluisu MM 2008 - 3. päev, tulemused

Naisjuunioride 500 meetri sprint - finaal
1. So Yeong Shin - Lõuna-Korea
2. Mariah Richardson - USA
3. Erin jackson - USA

Meesjuunioride 500 meetri sprint - finaal
1. Pedro Causil - Kolumbia
2. Sebastian Arce - Kolumbia
3. Elton de Souza - Prantsusmaa

Naiste 1000 meetrit - finaal
1. Sara Sayasane - USA
2. Brittany Bowe - USA
3. Jin Seom Lim - Lõuna-Korea


Meeste 1000 meetrit - finaal
1. Jorge Cifuentes - Kolumbia
2. Alexis Contin - Prantsusmaa
3. Joshua Wood - USA

Naisjuunioride 3000 meetri teatesõit - finaal
1. Lõuna-Korea
2. Kolumbia
3. Itaalia

Meesjuunioride 3000 meetri teatesõit - finaal
1. Kolumbia
2. Itaalia
3. Taiwan

Naiste 3000 meetri teatesõit - finaal
1. USA
2. Saksamaa
3. Argentiina

Meeste 3000 meetri teatesõit - finaal
1. Itaalia
2. USA
3. Lõuna-Korea
Lisatud: 06.09.2008 22:14

Rulluisu MM 2008 - 3. päev, pildid ja videod

Pildid:

Itachimaru - VM Dag 3 Wk 08
Speed Skate World - Day 3
MundoPatin - Day 3 morning
MundoPatin - Day 3 morning 2
MundoPatin - Day 3 afternoon

Videod:

Meeste 1000 meetri eelsõit:



Meeste 1000 meetri eelsõit:



Meesjuunioride 500 meetri sprindi eelsõit:



Meesjuunioride 3000 meetri teatesõidu poolfinaal:



Naiste 1000 meetri poolfinaal:

Lisatud: 06.09.2008 22:06
Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54