Mina olen INNOVAAT - ja negatiivset ajakirjandust ei tarbi!

Viimasel ajal promob ajakirjandus järjest enam ja nahaalsemalt kriisi ja "majanduslamatist", sisendab inimestesesse negatiivset energiat ja külvab hirmu. Huvitav mis on nende ajakirjanike motivatsioon sellist jama kokku kirjutada, meelitatakse neid mõne präänikuga või on ülevalt poolt neile sellised juhised antud? Suure õitsengu ajal nad selliseid kirjatükke küll lehte ei pannud. Kas neil tõesti pole muid teemasid millest jahvatada? Alternatiiviks pole kindlasti mitte ka "kollased" teemad, suunduda tuleks arendavate ja uuenduslike teemade juurde millest oleks ka kasu, teemad mis paneks inimesi kaasa mõtlema ja leidlike lahendusi otsima, kuis muidu me ennast innovatiivseteks pidama saame hakata?

Üks viis sellisest jamast pääsemiseks võiks olla mõni browseri lisa/extension mis kõik sellised teemad blokeeriks ja ära peidaks, nagu tehakse häirivate reklaamide puhul, näiteks AdBlock Plus mis Firefoxis surfates just nii käitub.
Paberlehtede puhul on asi veel lihtsam, need saab ostmata jätta. Miks prahti ikka koju tassida, ajalehepaber nagunii kuskile ei kõlba, tuleb koguaeg üle prügikasti ääre hiivata. Mina alustan negatiivse ajakirjanduse boikoteerimist!

Nii edasi minnes on tõesti raske vältida järjest enam sügavamele kriisi vajumine, inimeste motivatsioon ja töötahe saavad ilma selletagi niigi vatti, pole kindlust homse päeva ees, räägitakse küll, et tööviljakus peab kasvama hakkama, aga nii see kindlasti ei juhtu. Teha on vaja 180 kraadine pööre!

Innovaatoriks ei saada halades ja minevikus elades, vana möla tuleb unustada ja vaja on edasi liikuda. Vaja on muuta mõtlemist!

Mina hakkan esimese asjana negatiivset ajakirjandust vältima - kirjutagu kui tahavad, kuid mitte minu jaoks! Me mõtleme, tahame või ei ikka sellele mille sees me elame ja nii elamegi kriis sees ja kriis jaoks.

Majanduskriisi olen ma juba eitama hakkanud - mida pole näinud seda pole olnud. Juhtugu mis tahes, kuid mina alla ei vannu, raskused on ületamiseks ning minu jaoks on see juba üpris pikka aega motivaatoriks olnud, tööalased keerulised probleemid sunnivad alati lahendusi otsima ja edasi arenema :)

Olgu see siis sissejuhatus uude teemasse ja viimane sõna "kriis" mainimine minu poolt:Head innovatsiooniaastat!

Ja muide Selveris on Laadapäevad nii, et kõik ostlema :)
Lisatud: 26.02.2009 21:31
Tagid: 2009, disain,